KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Oleme sulle välja toonud sagedamini esinevad küsimused mikrotsemendi ja meie teenuse kohta. Loodame, et leiad enda küsimustele vastused!

 

KATEGOORIAD

 

Mikrotsemendi kasutusala on väga lai ning see sobib sise-, kui ka välistingimusesse. Mikrotsemendiga saab katta seinu, põrandaid, lagesid, mööblit, treppe jne. Kuna mikrotsementi on kerge hooldada, puuduvad vuugivahed, siis see sobib ka märgadesse ruumidesse nagu saun, vannituba ja dušširuum. Loe siit rohkem kasutus viise, kus mikrotsementi kasutada.

 

Mikrotsement sobib ideaalselt põrandate katmiseks, millesse on paigaldatud põrandaküte. Oma väljanägemiselt on mikrotsement väga sarnane betooniga, kuid kütmisvälisel perioodil ei maksa karta, et mikrotsement jala all sama külm tundub.

 

Üks parimaid asju mikrotsemendi juures on see, et seal pole ühenduskohti ega vuugivahesid, mis teeb mikrotsemendi hooldamise imelihtsaks. Soovitud pinda tuleb pesta vee ja nutraalse pH-ga pesuainega. Soovitame kasutada mikrotsemendile mõeldud puhastusvahendeid, et säilitada selle loomulik visuaal. 

 

Mikrotsement on väga paindlik viimistlusmaterjal. Mikrotsement segu on võimalik kanda tsementpindadele, betoonpindadele, keraamilistele plaatidele, OSB -ja kips plaatidele, puidule jne. See on uuenduslik toode mis sobib mitmete pindade katmiseks.

NB! On oluline, et aluspind oleks eelnevalt siledaks viimistletud (nagu enne värvimist). Mikrotsementi kantakse pinnale õhukese kihina, sellega ei ole võimalik täita tühimikke, süvendeid või ebatasasusi. Mida siledam on aluspind -seda parem jääb lõpptulemus.

 

Mikrotsemenditud pinnad on 100% veekindlad. Materjal on sobilik vannitubadesse ja muudesse ruumidesse, mis on regulaarselt märjad. Märgade ruumide puhul on vaja eelnevalt teha hüdroisolatsioon, et vesi ei pääseks konstruktsioonide vahele! 

 

Meie e-poes on saadaval FESTFLOORi värvikataloogi kuuluvad värvitoonid ning eritellimuse puhul saame teile ka vajaliku tooni kokku segada. Võimalik on tellida eri värvitoone üle 2000 tooni RAL või NCS värvikaardi alusel. RAL/NCS värvikaardi toonide korral soovitame kindlasti eelnevalt tellida A4 suuruses näidisplaadi, et olla kindel enda värvivalikus (kõik toonid ei pruugi mikrotsement seguna effektsed jääda). Pöörame tähelepanu, et A4 mikrotsemendi näidisplaadilt on võimalik saada ettekujutus mikrotsemendi toonist, mitte ruumi terviklikust effektist. Iga töö on oma kunstniku nägu.

Mikrotsemendi paigalduse tellijatele on meil esitleda nii FESTFLOOR GO, kui ka FESTFLOOR Life toonikataloogid. 

Oma tellimuse muutmiseks ja kiiremaks teeninduseks palume võtta ühendust telefoni teel +372 5620 1843

 

Mikrotsemendi müük toimub samal päeval ainult Pärnu piires, eelnevalt kokkuleppel. Valides sama päeva tarne, me ei garanteeri sulle toodete olemasolu. 

 

Anname endast parima, et tagada sulle kiire tarne. Kui kiirelt sa enda kauba kätte saad sõltub väga palju sinu poolt soovitud kogusest. Suuremad tellimused saadetakse kliendile kulleriga või üleandmine toimub Pärnus kokkulepitud kohas. 

 

Üks mikrotsemendi komplekt 15m2 ,puhastusvahendid ja kõik väiksemad tellimused saab meie e-poe kaudu tellida Itella SmartPosti pakiautomaatidesse. Transport on hinnas, selle eest eraldi maksma ei peaSoovitame alati valida pakiautomaadi mis asetseb sisetingimustes, kuna suured temperatuurikõikumised võivad materjale kahjustada.

Suuremate koguste puhul saadame kauba kulleriga. *Postikulu on hinna sees.

 

Mikrotsement toonitakse vastavalt kliendi soovile ja seetõttu ei ole võimalik mikrotsementi tagastada ega ümber vahetada. Tellimust esitades ole kindel enda toonivalikus mida soovid.

Kahtluse korral on võimalus tellida  A4 suuruses näidisplaat. Pöörame tähelepanu, et A4 mikrotsemendi näidisplaadilt on võimalik saada ettekujutus mikrotsemendi toonist, mitte ruumi terviklikust effektist. Iga töö on oma kunstniku nägu.

 

 

Kas sa ei leidnud oma küsimustele vastuseid? 

Kirjuta meile, ning vastame sulle esimesel võimalusel.

võta meiega ühendust!