MIKROTSEMENDI PAIGALDUS- JA TEHNILISED JUHENDID

Kõik mida pead teadma mikrotsemendi iseseisvaks paigaldamiseks leiad PDF failide kujult siit.

Meie juhenditest leiate põhjalikku teavet mikrotsemendi paigaldamise vajalikest sammudest, protsessist ja infot materjalide kohta. Juhendid on esitatud selgelt ja arusaadavalt seega head katsetamis! 

mikrotsemendi paigaldus toodete juhend

01

FESTFLOOR GO Mikrotsemendi paigaldusjuhend siseruumidesse

Siseruumides nagu koridor, kelder, magamis- või elutuba saab mikrotsementi kasutada dekoratiivseinana.  Populaarne on mikrotsementi kasutada ka põrandatel, treppidel, võib kasutada ka lagede katmiseks. Mikrotsement sobib hästi  nt. korstnajalgade või kaminate katmiseks, mis ei kuumene.

 

02

FESTFLOOR GO Mikrotsemendi paigaldusjuhend märga ruumi

Mikrotsementi saab kasutada vannitubades, dušširuumides, köögi tasapindadel ja tagaseinades, aurusaunades, kui ka basseinide katmiseks. Tuleb vaid fantaasial lennata lasta! Mikrotsement on just sulle, kui sulle ei meeldi tundide viisi koristamine ja otsid kergemaid lahendusi. Vuugivaba viimistlus on iga perenaise unistus!

*Oluline on meeles pidada, et märgades ruumides peab olema eelnevalt teostatud korralik hüdroisolatsioon. Kui sa ei ole kindel olemasoleva hüdroisolatsiooni kvaliteedis või see on tehtud rohkem kui 10 aastat tagasi, siis on rangelt soovitatud seda uuendada!

 

03

Eelistad teha vanast uus? Paigaldades mikrotsementi keraamilistele plaatidele, saab anda vanale ja väsinud vannitoale uue ja värskema väljanägemise, mis on justkui skandinaavia stiili ajakirja esikaanelt. Eelnev keraamiliste plaatide eemaldamine ei ole vajalik. Mikrotsemendi haakumiseks piisab vaid kvartsnakkekrundist või teemantkettaga lihvimisest. Tee kodune DIY projekt või löö kaasa aina populaarsust kogunud kodud rahaks kinnisvara projktidena

 

04

FESTFLOOR GO Paigaldusjuhend põrandatele

Mikrotsement põrandad on ideaalne lahendus mida kasutada kodus, kontoris, SPA’des, kohvikutes jne. Stiilne välimus ning kerge hooldada ja puhastada. 

NB! Mikrotsementi saab paigaldada ainult siledale aluspinnale. Soovitame olla kindlad õige aluspinna materjali osas, et vältida tulevikus ootamatud üllatusi ning vajadusel soovitame kaasata vastavaid spetsialiste aluspinna ettevalmistamisel! 

Mikrotsemendi toodete tehnilised juhendid

Kuna iga toode ja bränd on erinev, siis erineva tootja tootel on oma eripära. Meie e-poest leiad FESTFLOOR mikrotsemendi tooteid, ning siit saad iga toote kohta rohkem kasulikku informatsiooni. Kui sa oma küsimustele vastuseid ei leia, siis palume kirjutada info@finito.ee