MIKROTSEMENT

 

21. sajandi number üks siseviimistlusmaterjal mis on nii õhuke, kuid samas vastupidav ja mitmekülgne. Mikrotsement on materjal, mis on kulumis- ja veekindel ning mida saab kasutada erinevates interjöörides ja arhitektuurilistes lahendustes.

MIS ON MIKROTSEMENT?

Mikrotsement  on veekindel, tugev dekoratiivne materjal, mis spetsiaalse koostise ja paigaldamismeetodiga tagab tugeva ja vastupidava pinna.

See on ideaalne materjal nii sise- kui ka välispindade viimistlemiseks. Materjal sobib nii põrandatele, seintele, lagedele ja sellega võib katta isegi mööblit. Kuna mikrotsemendiga töödeldud pinnal puuduvad ühenduskohad ehk vuugivahed, on pinna puhastamine ja hooldamine ülimalt lihtne.

Mikrotsement on populaarsust koguv disaintoode. See võimaldab kujundajatel luua esteetilise betoonpinna seal, kus see muidu võimalik ei oleks.

Mikrotsement on liibiga (veneetsia kellu) paigaldamise tõttu alati ainulaadne kunstiteos, mis sõltub paigaldaja käekirjast. Mikrotsement on omanäoline ja pind ei pruugi olla peegelsile – kuna paigaldatakse mikrotsemendi-liibiga, siis on nähtavad ka mõningad liibijäljed (põletusjäljed) nii struktuuris kui mustris. Iga töö on oma kuntsniku nägu.

 

KUS MIKROTSEMENTI KASUTATAKSE?

Mikrotsementi saab paigaldada peaaegu kõikidele aluspindadele, kuna on väga hea nakkuvusega – betoon, kips, MDF, värvitud pind,keraamiline plaat, metall, klaas jne. Võimalik on katta kõikvõimaliku suuruse ning kujuga alasid – ka kaarjaid pindasid, teravaid nurkasid ning sügavaid soppe. Kuna paigaldatav kiht on õhuke (1–3 mm), siis on sellega võimalik katta väga palju erinevaid pindu  – sein, põrand, lagi, trepid, mööbel, köögi tasapinnad ja tasapinna tagune sein, dušinurgad, aurusaunad, kontorid, poed,  kohvikud  jne.

Mikrotsementi võib kasutada ka õues näiteks katta sellega väliköögimööbel, bassein, rõdu või fassaad.

Oluline on teada, et oma väikese paksuse tõttu järgib mikrotsement aluspinda. Seega, kui põrand on viltu või sein loodist väljas, siis mikrotsemendiga seda sirgeks ei tehta.

 

 

VANNITOAD JA TUALETTRUUMID

 

KÖÖGILETID JA TAGASEINAD

 

KÕIKVÕIMALIKE RUUMIDE SEINAD

 

VÄLIKÖÖGID JA FASSAADID

 

SISE-JA VÄLISPÕRANDAD

 

TREPID

 

MIKROTSEMENDI EELISED

Mikrotsement on innovatiivne ja kaasaegne viimistlusmaterjal, mis pakub mitmeid eeliseid erinevatele pindadele. See võimaldab luua stiilseid, vuugivabasid ja vastupidavaid pindu nii sise- kui ka välisruumides.

Mikrotsementi iseloomustavad mitmekülgsus, lai värvivalik, õhuke paigalduskiht, lihtne hooldus ning loovus ja disainivabadus. Mikrotsemendi üks suurim eelis on kiire paigaldus.

2023 aasta number üks viimistlusmaterjal on mikrotsement, mis sobib erinevatele projektide teostamiseks, olgu selleks siis kodu, äri, avaliku ruumi renoveerimine või uusehitus.

 

PUUDUVAD VUUGIVAHED

Betoonile sarnane sile ja ühtlane pind tavapäraste määrduvate vuukidega keraamiliste plaatide asemel.

KERGE HOOLDADA

Piisab veest ja neutraalse pH-ga  puhastusvahenditest. Pole vaja küürida vuugivahesid ega muretseda hallitava silikoni pärast.

 

 

LAI VÄRVIVALIK

Võimalik valida FestFloor toonikataloogi alusel 22 värvitooni vahel või katsetada ise üle 2000 RAL/NCS paletti toonidega.

 

MITMEKÜLGNE

Kasutusvõimalused on lõputud. Võid katta erinevaid pindu sise-või välitingimustes, era-või ärihooneid jne.

 

VASTUPIDAV

Mikrotsement on tugev, kulumis- ja veekindel ning vastupidav materjal, mis talub hästi igapäevast kasutamist ja koormust.

KIIRE PAIGALDUS

Festfloor GO mikrotsement on valmissegu otse ämbrist seina kandmiseks, jääb ära kaalumine, mõõtmine, arvestamine.

 

STIILNE VÄLIMUS

Loo erinevaid struktuure ja mustreid. Kiirelt ja lihtsalt saab kaasaegse disainilahenduse, mis on aegumatu. 

 

DISAINIVABADUS

Materjal on vormitav ja kohandatav vastavalt projekti nõudmistele, võimaldades luua unikaalseid ja isikupäraseid viimistluslahendusi.