MÜÜGITINGIMUSED FINITO E-POEST OSTMISEL

 

1.ÜLDTINGIMUSED

1.1 Veebipoe finito.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Finito OÜ, registrikood 16711996, asukohaga Mäe tn. 7a, PÄRNU.

1.2 Müügitingimused kehtivad Veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Finito OÜ  vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

 

2.MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

2.1 Finito OÜ ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Finito OÜ arvelduskontole või peale jepingu sõlmimist Modena makselahendusega.

2.2 Veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

3. HINNAD

3.1 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnas sisaldub tasu kauba kättetoimetamise eest (Eesti pires). Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

4. KAUBA EEST TASUMINE

Finito OÜ e-poes on kasutusel Modena pangamaksed, mis järgivad kõrgemaid veebiturvalisuse standardeid. Euroopa „Avatud panganduse“ standardil põhinev teenus võimaldab ostu eest hetkega enda valitud pangas või Visa/Mastercardi abil tasuda. Seejuures puuduvad vahendajad, mis tähendab et summa liigub hetkega otse kaupmehele.

Makseviiside lisainfo ja KKK leiad siit

Modena makselahendusi ja finantsteenuseid pakub Modena Estonia OÜ (Reg: 14820592), mis tegutseb Eesti finantsinspektsiooni tegevusloa 4.1-1/100 alusel. www.modena.ee

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

5.2 Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Smartpost Itella pakiautomaadid ja SmartPost Itella kuller ja ise kaubale järele tulemise võimalus.

5.3 Väga suurte tellimuste puhul teavitab Veebipood klienti eelnevalt, kuidas ja mis firmat kasutades tellimus kliendini jõuab.

5.4 Kauba saatmiskulud kannab müüja.

5.5 Laos olevad tooted jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

5.6 Erandlikel juhtumitel, kui kaup on laost otsa saanud, on õigus kaup kohale toimetada kuni 21 kalendripäeva jooksul. Viivituste korral teavitame klienti e-maili teel.

6. TAGASTAMISÕIGUS

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul (va. toonitud mikrotsement segud).

NB! Vastavalt võlaõigusseaduse § 53, lg-s 4, punktis 2 ja 3 ei ole juba valmis toonitud mikrotsemendi korral õigust tootest taganeda, kuna see on valmistatud arvestades tarbija  isiklikke vajadusi (eri toon) ja on valmistatud tarbija esitatud tingimustel.

6.2 Võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 punktid 2 ja 3

 2) sellise asja üleandmine, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tarbija isiklikke vajadusi;

[RT I, 31.12.2013, 1 – jõust. 13.06.2014]

  3) sellise asja üleandmine, mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt;

[RT I, 31.12.2013, 1 – jõust. 13.06.2014]

 

6.3 Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

6.4 Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

6.5 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@finito.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ning arve või tellimuse numbrit.

6.6 Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest.

6.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.8 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

6.9 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

  1. PRETENTSIOONIDE ESITAMISE KORD

7.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

7.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@finito.ee, ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus.

7.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

7.4 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

7.5 Kuna Finito OÜ-l puudub võimalus kontrollida kas tooteid kasutatakse kliendi poolt ohutusreegleid jälgides ja paigaldusjuhendeid täites, siis Finito OÜ ei vastuta:

  • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
  • Toodetest põhjustatud terviserikete eest
  • Toote vale kasutamise eest
  • Ise teostatud töö tulemuse eest

7.6 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

  1. PRIVAATSUSPOLIITIKA

8.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

  1. MUUD TINGIMUSED

9.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@finito.ee.

9.2 Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Finito OÜ-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.