Rauno DIY projekt.

Rauno tellis meie e-poest materjale ja tegi ise dušširuumis värskenduskuuri. Palusime tal jagada oma kogemust…

Kus kasutasite mikrotsementi -mis oli aluspinnaks, mis ruumiga oli tegu?

Rauno: “Kasutasin mikrotsementi vanade vannitoa seinaplaatide katmiseks. Tegu on dušširuumiga.”

Kuidas sujus Sinu kogemus toote paigaldusel?

Rauno: “Toote paigaldamine oli iseenesest hõlpsasti tehtav aga venis ajapuuduse tõttu mitme nädala pikkuseks. Kõige suurem töö oli aluspinna pahtlivõrguga katmine. Kui järjest teha siis oleksin saanud paari päevaga tehtud”

Kas juhend oli sinu jaoks piisav abivahend?

Rauno: “Juhend oli väga hea ja täpne, enne iga sammu tegemist lugesin igaks juhuks üle. Kui kodulehel poleks juhendit enne olnud poleks vb ise tööd ette võtnud. Sealt sai enne tellimist julgust, et saab ise hakkama küll. “

Kas mikrotsementi paigaldada oli pigem raske või kerge?

Rauno:”Paigaldamine oli pigem kerge. Pahtli võrgu panemine on tüütum ja keerukam, kui tsement ise. Mikrotsement kattis pinda väga hästi ja ühtlasele. Oli palju vähem jamamist kui arvasin. Samuti jäi pind kohe küllaltki sile ja lihvimine ei võtnud liiga palju aega. “

Mida saaksime meie oma müügis/juhendamisel parendada?

Rauno:”Müük ja juhendamine oli kõik väga hea. Juhendid ja nõuanded olid väga minu projekti spetsiifilised ja personaalsed. Oli tunda, et mõtlesite kaasa ja lähtusite täpselt minu olukorrast.”

Kas jäid tulemusega rahule?

Rauno:”Tulemus on parem kui arvasin. Ilmselt kasutan mikrotsementi mõnes (kuivas ruumis) ka.”

Aitähh Rauno, et jagasid meiega oma kogemust! Tulemus sai tõesti kena. Loodame, et see annab julgust ja mõtteid ka teistele.