KRISTI DIY projekt

Kristi Koselt teostas mikrotsementi kasutades suurepärase DIY projekti koduses dušširuumis ja oli nõus oma kogemust meiega jagama.

Kristi jõudis kindla soovini katta oma vanituba just mikrotsemendiga tänu Facebooki gupi Sisekujundus jutunurk kaudu. Soov oma dušširuumi kaasajastada tekkis juba mõned aastad tagasi. Kristi otsis kergemat viisi, kuidas ei peaks olemasolevaid plaate välja lõhkuma. Mikrotsement tundus parim lahendus suurepärase tulemuse loomiseks ilma eelneva lõhkumise- ja tolmutamiseta.

Kristi :” Võtsime erinevaid hinnapakkumisi paigaldusele, kuid tuli tõdeda, et 1-2. aastaga on hinnad 30-50% tõusnud ja see jäi meie eelarvest välja. Oleme juba teada-tuntud isetegijad ja peale mõnda youtube video õpetuse vaatamist, tundsin end tõelise meistrina ning arvasin, et mis see siis ikka ära ei ole. Finito OÜ suurendas oma põhjalike kasutusjuhendite ja näpunäidetega enesekindlust veelgi ja nii see tellimus sisse antud saigi.

…ja töö võis alata. Kokkuvõttes oli veidike vandumist ja vahepeal käegalöömise tunnet, kuid abikaasaga kahe peale saime nädala jooksul oma projektiga ühele poole ja lõpptulemusega ei saaks rohkem rahul ollagi. Lõpptulemus jäi ilus, jala all on materjal mõnus siidine ja soe, kuid mitte libe. Tööraha, mis ise tehes kokku hoidsime kattis kogu uue santehnika ja vannitoamööbli kulud. Seega kokkuvõttes julgen mikrotsementi kõigile soovitada, kes vanade plaatide vahetamisega jännata ei taha!”

Kasutatud tooted: Festfloor GO 10 m² komplekt – Keraamiliste plaatide katmiseks

Toon: Light Grey

Lõppviimistlus: Matt