Hobiviimistleja Anu julge katsetus

Tegemist on minu poja perele kuuluva teise korruse katusealuse vannitoaga. Noored ise kujundasid ja viimistlesid ülejäänu, minu üleasandeks jäi vaid vanni vastasseinte mikrotsementimine. Kõige keerulisem oligi leida õige toon, mis pidi vastama põrandaplaadi toonile. Ja nagu alati, on täpselt õige tooni leidmine ülikeeruline. NCS toonikaardilt leidsin sarnase NCS S S4020-Y40R, kuid mitte päris täpse vaste põrandaplaadi mustrile. Kuna mikrotsemendi tootjad ja edasimüüjad müüvad peamiselt juba välja töödatud toone, siis oli algus päris keeruline. Lõpuks leidsin finito.ee lehe, kus saab toonida üle 2000 eri tooni nii RAL kui ka NCS toonikaardi toonides. Kuigi soovitati eelnevalt tellida uue tooni kohta ka tooninäidis, et näha milline uus toon päriselt mikrotsement seguna välja jääb nägema, siis otsustasin siiski riskida, kuna soovisime tulemust kiiremini. Julgesin tellida ning meil vedas – kuigi toon ei olnud päris täpne NCS kaardi järgi, oli see täpselt parasjagu vale meie soovitud värvitooni  poole ja tulemus on minu meelest väga hea.
Kiidusõnad kasutusvalmis segule! Ülilihtne töötada, kerge peale kanda ja lihvida. Ei mingit muret, kas segu saab ikka paraja paksusega nagu see pulbriliste toodete puhul sageli on. Aluspinnaks oli fermacell plaat. Ka kulu oli oodatust väiksem, kartus, et äkki jääb puudu, oli üleliigne. Ülejäägiga saan teha veel ühe väiksema pinna 🙂

Lisaks oli lihtne e-poest tellida juba valmis GO! komplek, kus kõik vajalikud tooted juures. Tellimine lihtne ja tarne kiire. Aitäh!

Aitähh sullegi kallis Anu, et valisid finito.ee. Julge katsetus tasus sinu poolt ära ja tulemus on võrratult kaunis.